Skip to content

Dodatkowe Usługi

Nasza firma oferuje również usługi dodatkowe, zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Pranie tapicerki samochodowej

 

Pranie tapicerki samochodowej lub meblowej wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Zaletą tej metody jest wysoka skuteczność prania nawet mocno zabrudzonych powierzchni, brak osadu po stosowanych środkach chemicznych , brak konieczności odkurzania na sucho po czyszczeniu, umiarkowany czas schnięcia a także brak osłabienia struktury powierzchni czyszczonej.

Czyszczenie kostki brukowej

 

Kompleksowo czyścimy wszelkie powierzchnie wyłożone kostką brukową z nawet najsilniejszych zabrudzeń i plam oleju. Używamy do tego myjki wysokociśnieniowej z podgrzewaną wodą a do najsilniejszych zabrudzeń stosujemy specjalną chemię firmy Karcher. 

Car detaling

 

CAR DETAILING to szeroko rozumiana pielęgnacja samochodu. Jak sama nazwa wskazuje jest to dbanie o każdy szczegół. Zajmujemy się usuwaniem plam z tapicerki oraz foteli za pomocą profesjonalnej chemii bezpiecznej dla materiałów i tworzyw. Impregnacja to również ważny etap, pozwalający zachować czystość dłużej oraz przywrócić pierwotny blask wnętrzu samochodu.

Odpryski, rysy po myciu ręcznym lub niedbałość poprzedniego właściciela samochodu to najpopularniejsze powody dla których warto oddać samochód do korekty lakieru. Maszynowe polerowanie lakieru po uprzednim zbadaniu grubości powłoki jest w stanie usunąć do 90% śladów użytkowania samochodu. Zabezpieczenie lakieru odpowiednim woskiem lub powłoką pozwoli łatwiej utrzymać samochód w czystości, a kolejne mycie stanie się dużo prostsze

 

Hydro piaskowanie - piaskowanie na mokro

 

Proces hydro piaskowania polega na czyszczeniu dowolnej powierzchni materiałem ściernym niesionym w strumieniu wody pod wysokim ciśnieniem. 

Efekt piaskowania jest podobny do szlifowania, jednakże czyszczona powierzchnia jest równiejsza i uzyskuje niezbędną do malowania szorstkość, oraz nie ma problemów z czyszczeniem trudno dostępnych rogów lub zakrzywień. 

Wynajem samochodów dostawczych do 3,5T

 

W ofercie posiadamy samochody dostawcze na wynajem o przestronnym wnętrzu i z ekonomicznymi silnikami doskonałe do transportu przedmiotów, które nie mieszczą się do samochodów osobowych. Powierzchnia załadunkowa o wymiarach:
118 – 142 cm szerokości, od 140 – 213 cm długości, 115 – 125 cm wysokości
Samochody posiadają ładowność do 770kg i sporą powierzchnie ładunkową.