Skip to content

O Firmie

Dowiedz się więcej o firmie DOMINO 

 

O Firmie

Profesjonalne narzędzia budowlane dla fachowców

Czym się zajmujemy?

DOMINO wypożyczalnia elektronarzędzi to firma zajmująca się wynajmem profesjonalnych elektronarzędzi, sprzętu budowlanego a także sprzętu ogrodniczego. 

Świadczymy także szereg usług aby spełnić oczekiwania naszych klientów. W ofercie między innymi: czyszczenie myjką ciśnieniową podjazdów wykonanych z kostki brukowej, bruku, kamienia, betonu a także czyszczenie ogrodzeń wykonanych z kamienia.  

Zajmujemy się także piaskowaniem na mokro – tzw. hydropiaskowanie, które pozwala usunąć bardzo silne zabrudzenia np. takie jak graffiti czy nawet rdzę z elementów metalowych. Proces piaskowania oparty jest na strumieni wody w połączeniu z materiałem ściernym, podczas którego nie występuję pylenie jak w klasycznym piaskowaniu. 

Posiadamy także specjalistyczny sprzęt do prania i czyszczenia tapicerki samochodowej oraz dywanów. Zadbamy i przywrócimy do dawnego stanu wygląd wnętrza samochodu. A jeśli samochód wymaga również z zewnątrz poprawek, możemy się tym zająć ponieważ świadczymy usługi w zakresie szeroko rozumianego CAR DETAILINGU.

Naszym klientom możemy także zaproponować dostawę pod wskazany adres niezbędnego sprzętu, aby zaoszczędzić im czas.

W swojej ofercie posiadamy także samochody dostawcze na wynajem z dużą powierzchnia załadunkową, a jeśli to za mało mamy także przyczepki samochodowe. 

 

 

Więcej o naszej firmie

Świadczymy usługi związane z branżą budowlaną – wypożyczamy sprzęt budowlany niezbędny do przeprowadzenia remontu oraz budowy. Ponadto oferujemy narzędzia ogrodnicze niezbędne do pielęgnacji otoczenia domu.

Oferujemy także usługi CAR DETAILINGU oraz prania i czyszczenia tapicerki samochodowej, a także wykonujemy drobne korekty lakieru samochodowego.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klientów. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta – zapraszamy do kontaktu.